• 015 15 15 15

Kantoor Booischot

Dorpsstraat 62A
2221 Booischot

info@dupont-vastgoed.be
015 15 15 15

Logo

Kantoor Heist-o/d-Berg

Pastoor Mellaertsstraat 60
2220 Heist-o/d-Berg

info@dupont-vastgoed.be
015 15 15 15

 

Toezichthoudende autoriteit: Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars, Luxemburgstraat 16B te 1000 Brussel. Onderworpen aan de deontologische code van het BIV
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar BIV 506895 (Erkend in België) - An Dupont / Vastgoedmakelaar-bemiddelaar BIV 514663 (Erkend in België) - Ken Vanthielen.
KB van 27 september 2006 tot goedkeuring van het reglement van 
plichtenleer van het BIV. 
BA en borgstelling via NV AXA Belgium (Polisnr. 730.390.160). Contacteer het BIV via 
02 505 38 50 | info@biv.be

BIV
CIB
Huize

Prachtig gelegen bouwgrond in een rustige, stille omgeving

Prachtig gelegen bouwgrond in een rustige, stille omgeving

€ 165.000
Nieuw
Biezebeemden 33, 3272 Testelt(ref. 1460)

462 m²

Prachtig gelegen bouwgrond in een rustige en stille omgeving, met toch een zeer gunstige bereikbaarheid richting Hasselt, Leuven en Brussel. Aanwezigheid van treinstation te Testelt op minder dan 1km. Scholen en lokale handelaars op wandelafstand. Een prachtig oost gericht perceel van 4a62ca waarop u een prachtige vrijstaande woning kan bouwen.

Het perceel is gelegen links van de woning met busnummer 31.

Bestemming: Bouwgrond gelegen binnen woongebied landelijk karakter en woonuitbreidingsgebied

Gelegen in een niet vervallen verkaveling met gunstige bouwvoorschriften  aangeduid als lot 2 in deze verkaveling.

Perceelscore A, dus geen watergevoeligheid.

Oriëntatie Oost

Perceelsbreedte 15,5m bij benadering

Bouwmogelijkheden:

- Voor een vrijstaande ééngezinswoning

- Max 2 bewoonbare niveaus

- Min 3 meter uit de perceelsgrens bouwen

- Max 6 meter kroonlijsthoogte

- Max bouwdiepte 15 meter

- Bijgebouw toegestaan van max 30m²

Voor meer informatie aangaande de bouwvoorschriften, contacteer Dupont Vastgoed op 015 15 15 15.

Dupont An
Dupont An+32 15 15 15 15 0491 90 90 00an@dupont-vastgoed.be

Deel dit pand

Algemene informatie

AdresBiezebeemden 33, 3272 Testelt

BeschikbaarheidBij akte

Grondoppervlakte462 m²

EPC & energie

Certificaat elektriciteitNog niet aangevraagd

Financieel

Prijs€ 165.000

Totale kosten€ 22.176,63

Registratierechten (12%)€ 19.800

Totaal€ 187.176,63

Stedenbouwkundige informatie

VoorkooprechtNee

BestemmingWoongebied met landelijk karakter

VergunningIn aanvraag

G-scoreOnbekend

DagvaardingNiet van toepassing

P-scoreKlasse A

VerkavelingvergunningJa

Algemene informatie

AdresBiezebeemden 33, 3272 Testelt

BeschikbaarheidBij akte

Grondoppervlakte462 m²

EPC & energie

Certificaat elektriciteitNog niet aangevraagd

Financieel

Prijs€ 165.000

Totale kosten€ 22.176,63

Registratierechten (12%)€ 19.800

Totaal€ 187.176,63

Stedenbouwkundige informatie

VoorkooprechtNee

BestemmingWoongebied met landelijk karakter

VergunningIn aanvraag

G-scoreOnbekend

DagvaardingNiet van toepassing

P-scoreKlasse A

VerkavelingvergunningJa

Gelijkaardige panden

Toon alle panden
Bouwgrond voor Vrijstaande Woning + Garage / Bijgebouw
Optie

Bouwgrond voor Vrijstaande Woning + Garage / Bijgebouw

kleine steenweg 195, 2221 booischot (ref. 1166)
€ 130.000
EPC label

580 m²
Zuid west georiënteerde bouwgrond voor een vrijstaande woning
Nieuw

liersesteenweg 15, 3130 begijnendijk (ref. 1360)
€ 198.000
EPC label

2430 m²
2 bouwloten voor halfopen bebouwing op rustige ligging

2 bouwloten voor halfopen bebouwing op rustige ligging

varendonksesteenweg 34 / c, 2230 herselt (ref. 1391)
€ 199.000
EPC label

912 m²
Bouwgrond voor half open bebouwing, 4a19ca, nabij de dorpskern Heist
Nieuw

kasteelstraat 77, 2220 heist-op-den-berg (ref. 1417)
€ 139.000
EPC label

419 m²
Bouwgrond voor éénsgezinswoning of projectgrond voor meergezinswoning
Nieuw

dorpsstraat 73, 2221 booischot (ref. 1448)
€ 175.000
EPC label

710 m²